Eurovision Евровидение Twitter
Главная страница · Регистрация · Вход · Вы вошли как Гость · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ·
Форум Евровидение » Участники Евровидения » Босния и Герцеговина » Regina от Боснии и Герцеговины (участники Евровидения 2009)
Regina от Боснии и Герцеговины
veteraДата: Чт, 04.06.09, 22:33 | Сообщение # 1491
Гость
Группа: Проверенные
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Награды: 1
это ж Ацо) онвеликий и могучий ;D
 
DarinkaДата: Чт, 04.06.09, 22:33 | Сообщение # 1492
Бывалый
Группа: Проверенные
Сообщений: 57
Репутация: 6
Статус: Offline
Награды: 5
vetera,
Quote (vetera)
кстати, подскажите, пожалуйста,как здесь правильно код для фото писать, а то выдает"Найдены запрещенные ББкоды ([URL] или [IMG])"

У меня тоже в начале не отправлялись сообщения с фотками и смайлами. Напиши админу нашему))
Я вот тогда тоже написала, сделали проверку и все стало отправляться))


Gdje Regina - uvijek postoji odmor! Moje srce pripada tebi!

 
takoДата: Чт, 04.06.09, 22:35 | Сообщение # 1493
АдмЫрал :D
Группа: Друзья
Сообщений: 1159
Репутация: 49
Статус: Offline
Награды: 28
I cho mi spim??
Kiki vshe Feiertag!!!! Yupppppiiiii
 
veteraДата: Чт, 04.06.09, 22:35 | Сообщение # 1494
Гость
Группа: Проверенные
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Награды: 1
Darinka, спасибо большое! biggrin
 
takoДата: Чт, 04.06.09, 22:36 | Сообщение # 1495
АдмЫрал :D
Группа: Друзья
Сообщений: 1159
Репутация: 49
Статус: Offline
Награды: 28
Quote (Jenia)
“Regina” izdala novi album


 
JeniaДата: Чт, 04.06.09, 22:36 | Сообщение # 1496
АдмЫрал :D
Группа: Принцесса
Сообщений: 4815
Репутация: 130
Статус: Offline
Награды: 39
Quote (vetera)
это ж Ацо) онвеликий и могучий ;D

Ему хорошо в красной шапочке )))))))

Вот еще его интервью о их пребывании в Москве smile

Samo dvadesetak sati posle ulaska BiH u finale Eurosonga, Aleksandar iz grupe Regina dao je intervju za S media portal. Aleksandar , poznatiji kao Aca Regina, priznaje da je umoran ali se ne kaje što je pesmu i grupu prijavio na Eurosong, jer se nada – pobedi!

Jasno Vam je da ste favoriti za pobedu. Ipak, ako pobedite šta delegacija BiH priprema? Da li se to komentariše u redovima delegacije BiH?

Ja kada sam donosio pesmu na konkurs, rekao sam im: Nemojte nas zvati da pevamo na Eurosongu ako ne mislite da pobedite . Tako da oni znaju da je i to moguće, pa se ta pobednička atmosfera već pravi u delegaciji BiH. No, sa Evrovizijom nikad nisi siguran do kraja. Nikada ne znaš šta će biti. Ono što je meni drago da za deset dana koliko smo ovde, imamo naklonost novinara i ljudi koji se bave Eurosongom. Zapravo svi su nas primetili i reakcije su ili-ili. Ili žele da mi pobedimo ili ne mogu da čuju nasu pesmu! E to mi se svidja .

Iako ste bili sigurni u pesmu od samog početka kako se sada osećate po prolasku u finale?

Dok smo čekali da nas pročitaju ja sam bio opušteniji a Davor (pevač) je bio mnogo nervozniji. Razumem ga, on nosi glavnu odgovornost. Sad se mnogo lakše dise. Mislim da je realno očekivati pobedu !

Da li ti je neko iz Beograda čestitao ulazak u finale?

Mnogo njih. I oni koji nikada nisu pratili Eurosong sada su ga pogledali i pustili mi sms. Uglavnom su to poruke tipa: bravo majstori, odlični ste...

A neko od tvojih kolega?

Alek je dobio poruku od Željka Joksimovića koji nam je čestitao i pohvalio naš nastup. To nam znači.

Da li je Boris Miljković najviše pomogao da vaš nastup bude savršen?

Boris definitivno ume da pogodii! Nekako, onaj spomenik koji se „desi“ na dva minuta naše pesme na sceni – izgleda savršeno i to daje celu draž. To su svi primetili. Svaka mu čast, uspeo je da prenese emociju pesme - na scenu. Posebnu draž dali su i Angelina Atlagić koja je pripremila kostime i Sneža Abramović koja je uradila koreografiju. Zaista smo zadovoljni.

Da li je Boris onda deo Vašeg tima( tima BiH u Rusiji) ili deo tima Srbije budući da je dobar deo promotivnog materijala i idejnog projekta „Cipele“ uradio upravo on?

Pola pola!(smeh) Eto, mi sve delimo (mislim na delegacije BiH i Srbije) pošto smo u komšiluku u istom hotelu, pa eto delimo i Borisa.

To znači da delite i njegove troškove ?

(smeh) Ne, naravno. Ne bih se puno mešao u to. Rekao bih samo da je zvanično Boris došao sa nama. U delegaciji BiH.

Koliko je uloženo u Vas i vaš nastup?

Ne preterano mnogo, najviše smo uložili u kostime! Oni su bili najskuplji ali – očigledno je vredelo. Nije cifra neobična čak i za nase uslove, samo je sve stvar ideje!

Kako si zadovoljan organizacijom?

Grupa ima sve što joj treba, mada sam čuo da ljudi koji su prošle godine bili u Beogradu hvale tadašnju organizaciju, znači…sigurno da ima nekih grešaka ali mi smo stvarno zadovoljni. Imamo tri preslatke Ruskinje koje delegaciju vode svuda po gradu, dva luksuzna automobile za prevoz u svakom trenutku i hotel (Meriot) koji je odličan. U svakom trenutku neko iz organizacije nam je na raspolaganju.

Da li si stigao da pogledaš Moskvu?

Jesam, Kremlj i strogi centar...to je neopisivo. Ma Moskva je prelijep grad!

Da li si upoznao meštane?

Joooj upoznao sam dosta Rusa, ali mi je jedino žao što nisam upoznao Putina, kada sam čuo da je bio na probi Azerbejdžana, bilo mi je drago ali u neku ruku i krivo sto nisam bač tada bio na probi da mu makar pružim ruku.

Za kraj, veliki zaljubljenik u prognoze - Aca, „odigrao“ je nekoliko „parova“ :

Ko bolje prolazi:

Turska ili Jermenija ? Turska

Norveška ili Grčka? Norveška

Bosna ili Srbija? Bosna

 
DarinkaДата: Чт, 04.06.09, 22:48 | Сообщение # 1497
Бывалый
Группа: Проверенные
Сообщений: 57
Репутация: 6
Статус: Offline
Награды: 5
Урра группе "Регина"!

Добавлено (04.06.09, 20:48)
---------------------------------------------
Сегодня 4 июНя отмечают День флага Эстонии!
Поздравляем!! biggrin :D biggrin

Ищу, не могу найти смайл с красным флагом(((


Gdje Regina - uvijek postoji odmor! Moje srce pripada tebi!

Сообщение отредактировал Darinka - Чт, 04.06.09, 23:08
 
DashaДата: Чт, 04.06.09, 22:55 | Сообщение # 1498
АдмЫрал :D
Группа: Принцесса
Сообщений: 3118
Репутация: 105
Статус: Offline
Награды: 1
Quote (Darinka)
Сегодня 4 июля отмечают День флага Эстонии!

Может, 4 июня? wink
Поздравляю!!!
 
takoДата: Чт, 04.06.09, 23:05 | Сообщение # 1499
АдмЫрал :D
Группа: Друзья
Сообщений: 1159
Репутация: 49
Статус: Offline
Награды: 28

Раз меня никто не слышал на 150 странице,скажу на 151.С ЮБИЛЕЕМ)))
Видимо Йолопукки голос немножко потерял dry cool
 
JeniaДата: Чт, 04.06.09, 23:08 | Сообщение # 1500
АдмЫрал :D
Группа: Принцесса
Сообщений: 4815
Репутация: 130
Статус: Offline
Награды: 39
Quote (tako)
Раз меня никто не слышал на 150 странице,скажу на 151.С ЮБИЛЕЕМ))) Видимо Йолопукки голос немножко потерял


 
Форум Евровидение » Участники Евровидения » Босния и Герцеговина » Regina от Боснии и Герцеговины (участники Евровидения 2009)
Поиск:
Eurovision.in © 2006-2012